Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

 

           İstanbul Bahçe Malzemeleri faaliyetlerine Aralık 2003'te başlamıştır. Şirketimiz peyzaj sektöründe özellikle İstanbul'daki çalışmaları ile kaliteli mal ve hizmet tedariki ile rüştünü ispat etmiştir. Firmamız; kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı amaç edinmiş ve bu hedef doğrultusunda güvenilir alışverişi müşterilerinin ayağına götürmek için internet üzerinden İstanbulbahcemalzemeleri.com e-ticaret platformunu hayata geçirmiştir.

          Sitemiz; dünyanın en güvenli alışveriş imkanı sunan 3D Secure programını kullanmaktadır. Bu program sayesinde kredi kartı bilgileriniz kullanıldıktan sonra hemen silinmekte ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesinin önüne geçerek yüzde yüz güvenli alışveriş sağlamaktadır. İnternet üzerinden ödeme yapmak istemiyen müşterilerimiz için de kapıda ödeme imkanı sunulmaktadır. Ödeme seçeneklerinden diğer bir tanesi de % 2 indirim elde ettğiniz havale yöntemidir. Havale için banka hesap numaralarımıza; site anasayfamızın alt tarafında bulunan Banka Hesaplarımız linkinden  ulaşabilirsiniz.

              Sitemizde aktif olarak satışı yapılan 600 çeşit ürün bulunmaktadır. Büyük AVM ve Yapı Marketlerin çok yüksek personel, kira ve stok maliyetlerine katlanmak istemeyen, parasının ve zamanının değerini bilen herkesin ilk adresi www.istanbulbahcemalzemeleri.com olmuştur. Ayrıca günümüzün maliyeti en yüksek olgusu  zaman'dır. Bu gerçekten hareketle müşterilerimizin siparişlerini girmelerine müteakip en fazla 1 işgünü içerisinde ürünler kargoya verilmektedir.